Naar de inhoud

450% tot €16.500 + 620 FS

Inloggen Nu meedoen
Bananzia mascotte in blauwe badjas met bitcoinketting bij het zwembad

BBananzia casino, versie NL

Bananzia casino: 450% pakket en 7.700+ slots

Bananzia casino heeft 7.778 slots van 95 aanbieders en een welkomstpakket tot €16.500 + 620 free spins over je eerste stortingen. Elke bonus speel je vrij met x35 op het bonusbedrag.

min. storting per stap
€25
inzet op de bonus
x35
werkdagen tot uitbetaling
3
Inhoud van deze pagina 11 onderdelen
  1. Welke gokkasten vind je in de Bananzia lobby?
  2. Welke welkomstbonus past bij jouw eerste storting?
  3. Wat betekent x35 op het bonusbedrag bij Bananzia?
  4. Hoe kom je bij Bananzia aan gratis spins zonder extra storting?
  5. Hoeveel cashback geeft het Bananzia VIP programma per kroon?
  6. Welke Bananzia toernooien lopen er elke week?
  7. Hoe snel betaalt Bananzia uit en vanaf welk bedrag?
  8. Wat zijn de plus- en minpunten van Bananzia casino?
  9. Vragen over Bananzia casino
  10. Speel met een grens die je vooraf kiest
  11. Bronnen

Welke gokkasten vind je in de Bananzia lobby?

De lobby telt 7.778 slots van 95 aanbieders (stand oktober). Fruit Storm is de eigen bananenplank van Bananzia, met 30 fruitspellen.

Bij zo'n grote lobby is filteren geen luxe. Begin bij de categorie, niet bij de zoekbalk: Bonus Wager, Jackpot, Bonus Buy en New houden de lijst kort. Speel je met een bonus, dan blijf je het best in Bonus Wager, want alleen die 3.848 spellen tellen mee voor de inzetvereiste.

  • Per studio: de lijst met 95 aanbieders opent alle titels van bijvoorbeeld Hacksaw, Nolimit of Wazdan.
  • Demo: een deel van de gokkasten kun je eerst gratis proberen; niet elke titel heeft die optie.
  • Live: roulette, blackjack, baccarat en gameshows staan in een aparte live-afdeling.
7.778slots3.848tellen mee voor de bonus126jackpotspellen95aanbieders

Alle Bananzia gokkasten per categorie

Welke welkomstbonus past bij jouw eerste storting?

Bananzia heeft vier startaanbiedingen. Je kiest er één, want er is maar één actieve bonus tegelijk.

De 1e Welkom en stap 1 van het pakket zijn gelijk; het verschil zit in de vervolgstappen.
Jouw startLogische keuzeWaarom
Eén storting tussen €25 en €8001e Welkom125% tot €1.000 + 125 FS; bij €800 zit je precies op het maximum
Je stort vaker en wilt het spreidenWelkomstpakket5 stappen, samen tot €16.500 + 620 FS, elke stap x35
Je stort in USDT, BTC of een andere muntCrypto welkomstbonus140% + 140 FS, alleen slots uit Bonus wagering tellen
€250 of meer per stortingVIP Welkomstpakket300%, 200% en 100% tot €3.000, maar x40 en max. 3× opname
450%

Welkomstpakket

Vijf stortingen, 620 free spins op Hot Chilli Bells 100

Max. bonus
€16.500
Min. storting
€25
Inzet
x35
Max. opname
5× bonus
Casino bonus per stap
125%

1e Welkom

Alleen je eerste storting, 125 free spins

Max. bonus
€1.000
Min. storting
€25
Inzet
x35
Max. opname
5× bonus
Bonusvoorwaarden lezen
140%

Crypto welkomstbonus

Storting in crypto, 140 spins op Snoop Dogg Dollars

Free spins
140
Limieten
in de kassa
Inzet
x35
Max. overzetten
5× bonus
Crypto bonus
600%

VIP Welkomstpakket

Drie stortingen vanaf €250, zonder free spins

Max. bonus
€9.000
Min. storting
€250
Inzet
x40
Max. opname
3× bonus
VIP programma

Wat betekent x35 op het bonusbedrag bij Bananzia?

Je zet 35 keer de bonus in, zonder je storting erbij (pakketvoorwaarden, punt 6). Een bonus van €125 vraagt dus €4.375 aan inzet binnen 7 dagen, met maximaal €5 per spin.

  • Stap 1, €100 storting: €125 bonus, €4.375 inzet, maximaal €625 uit bonuswinst op te nemen.
  • Stap 3, €1.000 storting: €500 bonus en €17.500 inzet. Dat is €2.500 per dag als je de 7 dagen volmaakt.
  • Je eigen geld gaat eerst op, daarna speel je met het bonussaldo (algemene voorwaarden, punt 10).
  • Vraag je een opname aan terwijl de bonus loopt, dan vervallen bonus en bonuswinst (punt 9).

Gokkasten tellen voor 100%, bonus kopen voor 50%, live roulette en blackjack voor 10%. Alle Bananzia bonusvoorwaarden met hun puntnummer.

Reken je bonus en inzet uit

Bonus€125
Inzet x35€4.375
Max. opname 5×€625
Minimaal €25 per stap. x35 geldt op het bonusbedrag, binnen 7 dagen.

Hoe kom je bij Bananzia aan gratis spins zonder extra storting?

Na je eerste storting haal je elke 24 uur 5 gratis spins op Big Boat Big Catch in de Premium Shop. Fiches die je met stortingen en gokkasten verdient, ruil je daar voor meer spins, bonusgeld of een combo.

  • Cashback: elke dag 3% tot 25% van je nettoverlies terug, afhankelijk van je VIP-niveau.
  • Wheel of Gods: elke 24 uur één gratis draai aan het Zeus-rad; daarna kun je één betaalde draai aan het Hades-rad kopen, alleen met echt geld.
  • Bonusgeld uit de shop heeft x35 inzet; echt geld uit de shop niet.
Gouden FS-teken uit de shop
5 FSelke 24 uur op Big Boat Big Catch
Stapel bankbiljetten als bonusgeld
€10 tot €50bonusgeld voor Fiches, x35
Paarse Fiches van Bananzia
25artikelen in de Premium Shop

Gratis spins in de Bananzia Premium Shop

Hoeveel cashback geeft het Bananzia VIP programma per kroon?

17 niveaus met elk een eigen kroon. Dagelijkse cashback loopt van 3% bij Brons I tot 25% bij Platina IV, en 40% bij Obsidiaan.

Je stijgt pas als drie drempels tegelijk gehaald zijn: je totale stortingen, je Sterren en je Edelstenen. Daarna klik je zelf op Level Up. Een kroon zakt niet terug door inactiviteit (VIP-voorwaarden, punt 3.1).

  • Sterren: 10 per €1 inzet met echt geld; bonusinzetten tellen niet.
  • Edelstenen: 1 per €10 storting.
  • Komt cashback als bonus binnen, dan geldt x40 op de lage niveaus, x25 vanaf Goud I en x10 bij Obsidiaan.
Kroon Brons IBrons I3%cashback · €0
Kroon Brons IIBrons II4%cashback · €50
Kroon Brons IIIBrons III5%cashback · €150
Kroon Brons IVBrons IV6%cashback · €350
Kroon Zilver IZilver I7%cashback · €650
Kroon Zilver IIZilver II8%cashback · €1.050
Kroon Zilver IIIZilver III9%cashback · €1.550
Kroon Zilver IVZilver IV10%cashback · €2.550
Kroon Goud IGoud I11%cashback · €5.550
Kroon Goud IIGoud II12%cashback · €10.550
Kroon Goud IIIGoud III13%cashback · €20.550
Kroon Goud IVGoud IV14%cashback · €35.550
Kroon Platina IPlatina I15%cashback · €60.550
Kroon Platina IIPlatina II17%cashback · €100.550
Kroon Platina IIIPlatina III20%cashback · €160.550
Kroon Platina IVPlatina IV25%cashback · €235.550
Kroon ObsidiaanObsidiaan40%cashback · €335.550

Het Bananzia VIP programma: alle 17 niveaus

Gouden beker, fiches en gokkast als toernooiprijs

Welke Bananzia toernooien lopen er elke week?

Elke week draaien er drie soorten: eigen races van Bananzia, Big Sunday Blast van Playson en Booongo (elke zondag €25.000) en netwerkacties van spelaanbieders met willekeurige geldprijzen.

  • Vermenigvuldigerrace: je beste winst gedeeld door de inzet van die ronde telt. €2 inzet en €50 winst is x25.
  • Omzettoernooi: het totaal dat je inzet telt; VIP-toernooien werken meestal zo.
  • Prijzen uit de eigen races komen als bonus met x35; Big Sunday Blast betaalt opneembaar geld uit.
De actuele races en potten staan in het onderdeel Toernooien.
SoortMin. inzetPrijs komt als
Eigen racestaat bij de racebonus, x35
Big Sunday Blast€0,50 + 100 spinsopneembaar geld
Netwerkactievolgens de actiewillekeurige geldprijs

Alle Bananzia toernooien en prijzenpotten

Hoe snel betaalt Bananzia uit en vanaf welk bedrag?

Storten kan vanaf €20, opnemen vanaf €50. Bananzia verwerkt een uitbetaling volgens de voorwaarden binnen 3 werkdagen; daarna is je bank aan zet.

€20minimale storting
€50minimale opname
3werkdagen verwerking, daarna je bank

Je eerste opname start de verificatie: een ID met foto, een selfie met dat ID in de hand en een adresbewijs van hooguit 90 dagen oud. Dezelfde controle volgt zodra je in totaal meer dan €2.000 stort. Lever de stukken binnen 14 dagen na het verzoek aan.

Bron: kassa van Bananzia, oktober.
MethodeStortenOpnemen
iDEAL€20 tot €1.000nee
ING, Rabobank, ABN AMRO, Revolut, online bankieren€20 tot €2.000nee
Apple Pay, Google Pay€20 tot €1.000nee
Visa, Mastercard€20 tot €1.000€50 tot €3.000
Bankoverschrijvingnee€50 tot €5.000
Crypto (USDT, USDC, ETH, SOL, TRX, BTC, BCH, DOGE, LTC)€20 tot €10.000€50 tot €10.000
  • ING
  • Rabobank
  • Revolut
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Tether
  • Litecoin
  • TRON
  • Dogecoin

Wat zijn de plus- en minpunten van Bananzia casino?

Het sterkste punt is x35 op alleen de bonus bij 620 free spins; het zwakste punt is de opnamegrens van 5× de bonus.

Pluspunten

  • Pakket tot €16.500 + 620 FS, inzet alleen over het bonusbedrag
  • 7.778 slots, met een eigen Fruit Storm-plank
  • Dagelijkse cashback vanaf 3%, kroon zakt niet terug
  • Negen cryptomunten, storten tot €10.000 per keer
  • Livechat 24/7

Minpunten

  • Uit bonuswinst maximaal 5× de bonus, uit free spins 2× de winst
  • 7 dagen per bonus en maximaal €5 per inzet
  • Geen Pragmatic Play, Evolution, NetEnt of Play'n GO
  • Geen app in App Store of Google Play, wel een webapp
  • Na 12 maanden inactiviteit €10 per maand

Vragen over Bananzia casino

Korte antwoorden op basis van de bonus- en algemene voorwaarden.

1Hoeveel stortingen heb je nodig voor het hele Bananzia welkomstpakket?

De bonus loopt over je eerste vijf stortingen; de laatste 120 free spins horen volgens de bonusstappen bij de 6e storting. Elke stap vraagt minimaal €25.

2Welke spellen staan in de Fruit Storm categorie?

Fruit Storm is een eigen lobbyplank van Bananzia met 30 fruitgokkasten, waaronder bananentitels als FRKN Bananas, Bananaz 10K Ways en Banana Splash.

3Heeft Bananzia ook een live casino?

Ja. De live-afdeling telt onder meer 98 roulettetafels, 26 baccarat- en 23 blackjacktafels en 6 gameshows (stand oktober). Live roulette en blackjack tellen voor 10% mee bij een bonus, gameshows niet.

4Welke bekende studio's ontbreken bij Bananzia?

Pragmatic Play, Evolution, NetEnt en Play'n GO staan niet in de lobby. Je vindt wel onder meer Hacksaw, Nolimit, BGaming, Playson, Booongo en Big Time Gaming.

5Wat zijn Fiches bij Bananzia?

Fiches zijn de munt van de Premium Shop. Het welkomstpakket geeft er 300.000 en je verdient er meer met stortingen en gokkasten. In de shop ruil je ze voor spins, bonusgeld of echt geld.

6Mag je meer dan één Bananzia account hebben?

Nee. Eén account per persoon, en een bonus geldt maar één keer per apparaat, IP-adres en browser. Een tweede account kan je alle winst kosten.

7Kost een Bananzia account geld als je niet speelt?

Na 12 maanden zonder in te loggen kan Bananzia €10 per maand van een positief saldo afhalen, tot het saldo op nul staat. Inloggen stopt dat.

Speel met een grens die je vooraf kiest

Gokken kost geld en je kunt verliezen. Speel alleen vanaf 18 jaar, met geld dat je kunt missen, en stel een stortings- of tijdslimiet in voordat je begint. Merk je dat het geen ontspanning meer is, praat er dan over.

Limieten en zelfuitsluiting

Bronnen

  1. Bananzia bonusvoorwaarden Casino Welkomstpakket, punten 1 tot 14
  2. Bananzia algemene voorwaarden, punten 9, 10, 15 en 16
  3. VIP-programmavoorwaarden, punten 2 tot 4 en bijlage A
  4. Kassa (Betalingen), lobbytellers casino en live, oktober
Welkomstpakket450% + 620 FSNu meedoen