Naar de inhoud

450% tot €16.500 + 620 FS

Inloggen Nu meedoen

Zo werkt de Bananzia casino bonus: 6 stappen van €25 naar 620 free spins

De Bananzia casino bonus is een welkomstpakket van 450% tot €16.500 over je eerste vijf stortingen, plus 620 free spins op Hot Chilli Bells 100. Per stap stort je minimaal €25 en zet je de bonus 35 keer in.

Bananzia mascotte met gouden ketting
Inhoud van deze pagina 10 onderdelen
  1. Wat krijg je bij elke storting van het pakket?
  2. Hoe zit het met de 120 free spins van de 6e stap?
  3. Welke maxima en spin-inzet horen bij elke stap?
  4. Hoeveel moet je inzetten voor de bonus van één stap?
  5. Welke spellen tellen mee voor de x35?
  6. Wat gebeurt er als je een regel van het pakket mist?
  7. Volledig pakket of alleen de 1e Welkom?
  8. Vragen over het welkomstpakket
  9. Speel met een grens die je vooraf kiest
  10. Bronnen

Wat krijg je bij elke storting van het pakket?

Het percentage geldt op je storting, tot het maximum van die stap. Stap 1 en 2 geven 125%, stap 3 maar 50%.

Hot Chilli Bells 100
125%

1e storting

Tot €1.000 bonus + 125 free spins, €0,25 per spin.

Hot Chilli Bells 100
125%

2e storting

Tot €1.500 bonus + 100 free spins, €0,20 per spin.

Hot Chilli Bells 100
50%

3e storting

Tot €6.000 bonus + 75 free spins, €0,20 per spin.

Hot Chilli Bells 100
75%

4e storting

Tot €5.500 bonus + 100 free spins, €0,20 per spin.

Hot Chilli Bells 100
75%

5e storting

Tot €2.500 bonus + 100 free spins, €0,25 per spin.

Hot Chilli Bells 100
+ 120 FS

6e storting

De laatste free spins volgens de bonusstappen van de landingspagina.

Stort je vijf keer het minimum van €25, dan krijg je samen €112,50 bonus met €3.937,50 inzet, elke stap met eigen 7 dagen.
StapBonusStorting voor het maximumBonus bij €25Wanneer het loont
1e125% tot €1.000€800€31,25elke euro tot €800 krijgt 125% erbij
2e125% tot €1.500€1.200€31,25zelfde 125%, hoger plafond
3e50% tot €6.000€12.000€12,50laagste percentage, vooral voor grote stortingen
4e75% tot €5.500€7.333€18,75middenweg tussen percentage en plafond
5e75% tot €2.500€3.333€18,75plafond al bereikt bij een middelgrote storting
6e+ 120 FSvolgens de bonusstapgeen bonusgeldalleen spins, controleer de kassa

Hoe zit het met de 120 free spins van de 6e stap?

De voorwaarden (punt 1) spreken over je eerste vijf stortingen; de bonusstappen op de actiepagina tonen daarnaast een zesde stap met 120 free spins. Samen komt dat uit op 620: 125, 100, 75, 100, 100 en 120.

  • Kijk vóór je 6e storting in de kassa of het aanbod met 120 FS daar echt klaarstaat.
  • Staat het er niet, stort dan niet alleen voor die spins.
  • Maak een screenshot van het aanbod dat je kiest; bij een vraag aan support scheelt dat discussie.

Welke maxima en spin-inzet horen bij elke stap?

De spins hebben een vaste inzet: 125 spins van €0,25 bij stap 1 zijn samen €31,25 aan rondes. De 500 spins van stap 1 tot 5 vertegenwoordigen zo €111,25 aan inzet; de winst daaruit is gemaximeerd op €1.000.

Samen 450% tot €16.500 en 620 free spins. Minimale storting per stap: €25.
StortingBonusMaximaalFree spinsInzet per spin
1e125%€1.000125€0,25
2e125%€1.500100€0,20
3e50%€6.00075€0,20
4e75%€5.500100€0,20
5e75%€2.500100€0,25
6eneenee120volgens stap

Hoeveel moet je inzetten voor de bonus van één stap?

Neem je bonus maal 35: dat is je totale inzet binnen 7 dagen. Uit bonuswinst kun je maximaal 5× de ontvangen bonus opnemen (punt 8); de rest vervalt.

  • Stap 3, €400 storting: €200 bonus, €7.000 inzet, opname uit bonuswinst tot €1.000.
  • Stap 4, €200 storting: €150 bonus, €5.250 inzet, opname tot €750.
  • De grens knelt bij een grote treffer: €150 bonus en €2.000 bonuswinst geeft €750 om op te nemen, €1.250 vervalt.

Twijfel je tussen een grote en een kleine storting? Een kleinere bonus speel je makkelijker vrij binnen 7 dagen.

Reken je bonus en inzet uit

Bonus€125
Inzet x35€4.375
Max. opname 5×€625
Minimaal €25 per stap. x35 geldt op het bonusbedrag, binnen 7 dagen.

Welke spellen tellen mee voor de x35?

Gokkasten tellen voor 100%. Bonus kopen telt de helft, live roulette en blackjack 10%, crash, casual en mines 5%. Gameshows, poker en videopoker tellen niet mee (algemene voorwaarden, punt 10).

  • Alleen spellen uit de categorie Bonus Wager doen mee: 3.848 titels in de lobby.
  • €100 inzet op live roulette telt als €10; daarmee duurt x35 tien keer zo lang.
  • Wisselen van zware inzetten op spellen met lage bijdrage naar slots mag niet (punt 11).

Bijdrage aan de inzetvereiste

Gokkasten100%
Bonus kopen50%
Live roulette10%
Blackjack10%
Crash, casual, mines5%
Overige spellen0%
Bron: algemene voorwaarden, bonusbijdrage per spelsoort

Wat gebeurt er als je een regel van het pakket mist?

Bij vijf van de zes situaties hieronder ben je de bonus kwijt, inclusief de winst die je ermee maakte.

SituatieGevolgBron
Je stort €20geen bonus: het minimum per stap is €25pakket, punt 2
Je zet €6 in op één spinboven de grens van €5; bonus en winst kunnen vervallenpakket, punt 5
De 7 dagen zijn omresterende bonus en bonuswinst vervallenpakket, punt 6
Je vraagt een opname aanbonus en alle bijbehorende winst vervallenpakket, punt 9
Je annuleert de bonusbonus en winst vervallenpakket, punt 10
Er staat nog een opname openje krijgt geen nieuwe bonusalgemene voorwaarden, punt 12

Volledig pakket of alleen de 1e Welkom?

Voor je eerste storting maakt het niets uit: beide geven 125% tot €1.000 + 125 FS met x35. Het pakket houdt stap 2 tot 6 open voor later.

Welkomstpakket1e Welkom
Stortingen5 (+6e FS)1
Bonus450% tot €16.500125% tot €1.000
Free spins620125
Inzetx35x35
Max. opname uit bonus5×5×

Twijfel je of je nog een tweede keer stort, kies dan het pakket: je zit nergens aan vast. Wil je na stap 1 juist met crypto verder, dan kan dat niet naast het pakket, want er is maar één actieve bonus. Meer regels lees je in de Bananzia bonusvoorwaarden, en met de Premium Shop gebruik je de Fiches uit het pakket.

Vragen over het welkomstpakket

1Wanneer krijg je de free spins van een stap?

Automatisch, direct na de storting die voor die stap meetelt (pakketvoorwaarden, punt 3). Je hoeft ze niet apart op te halen.

2Op welk spel krijg je de free spins van het pakket?

Alle free spins van het pakket zijn voor Hot Chilli Bells 100. De inzet per spin is €0,25 bij stap 1 en 5 en €0,20 bij stap 2, 3 en 4.

3Hoeveel kun je maximaal winnen met de free spins?

De maximale winst uit free spins is €1.000. Die winst heeft x35 inzet binnen 7 dagen, en je kunt er maximaal 2× de winst van opnemen.

4Kan ik het pakket combineren met de crypto bonus?

Nee. Er is één actieve bonus tegelijk; je kiest dus het pakket, de 1e Welkom, de crypto bonus of het VIP-pakket.

5Wat doe je met de 300.000 Fiches van het pakket?

Fiches zijn de munt van de Premium Shop. Je ruilt ze daar voor free spins, bonusgeld of kleine bedragen echt geld; de prijs per artikel staat in de shop.

6Kun je het pakket halverwege stoppen?

Ja, je annuleert een actieve bonus in je profiel of via support. De bonus van die stap en alle winst daaruit vervallen dan (punt 10).

7Hoe lang loopt het welkomstpakket nog?

De voorwaarden noemen geen einddatum (punt 12), maar Bananzia mag het aanbod zonder aankondiging wijzigen of stoppen. Kijk dus vóór elke storting in de kassa.

Speel met een grens die je vooraf kiest

Gokken kost geld en je kunt verliezen. Speel alleen vanaf 18 jaar, met geld dat je kunt missen, en stel een stortings- of tijdslimiet in voordat je begint. Merk je dat het geen ontspanning meer is, praat er dan over.

Limieten en zelfuitsluiting

Bronnen

  1. Bonusvoorwaarden Casino Welkomstpakket, punten 1 tot 14
  2. Bonusstappen op de landingspagina van het pakket
  3. Algemene voorwaarden, punten 10 tot 12 (bijdrage per spelsoort, bonusmisbruik)
Welkomstpakket450% + 620 FSNu meedoen