Naar de inhoud

450% tot €16.500 + 620 FS

Inloggen Nu meedoen

Welke Bananzia bonusvoorwaarden gelden voor jouw bonus?

De Bananzia bonusvoorwaarden in het kort: x35 op het bonusbedrag binnen 7 dagen, maximaal €5 per inzet en opname uit bonuswinst tot 5× de bonus. Een bonus code is voor het welkomstpakket niet nodig.

Inhoud van deze pagina 12 onderdelen
  1. Hoe vaak moet je de Bananzia bonus inzetten?
  2. Wat is de maximale inzet met een actieve bonus?
  3. Hoeveel kun je uit bonuswinst opnemen?
  4. Welke spellen tellen mee voor de inzetvereiste?
  5. Wat gebeurt er als je opneemt terwijl de bonus loopt?
  6. Hoeveel bonussen mag je tegelijk hebben?
  7. Gelden voor het VIP Welkomstpakket andere regels?
  8. Wat gebeurt er als de 7 dagen om zijn?
  9. Heb je een Bananzia bonus code nodig?
  10. Welke vragen komen verder vaak terug?
  11. Speel met een grens die je vooraf kiest
  12. Bronnen

Hoe vaak moet je de Bananzia bonus inzetten?

x35

35 keer het bonusbedrag, binnen 7 dagen na activering. Winst uit free spins heeft dezelfde x35, ook binnen 7 dagen.

  • €100 bonus: €3.500 inzet, gemiddeld €500 per dag.
  • €40 winst uit free spins: €1.400 inzet, los van de bonus.
  • Bron: pakket punten 6 en 7, crypto bonus punt 5.

Reken je bonus en inzet uit

Bonus€125
Inzet x35€4.375
Max. opname 5×€625
Minimaal €25 per stap. x35 geldt op het bonusbedrag, binnen 7 dagen.

Wat is de maximale inzet met een actieve bonus?

€5

Per spin of ronde maximaal €5 zolang de bonus actief is. Hogere inzetten kunnen de bonus en winst kosten.

Een inzet boven die grens telt als bonusmisbruik (algemene voorwaarden, punt 11). Zet daarom je inzet in het spel op €5 of lager vóór je de bonus start: veel gokkasten onthouden de inzet van je vorige sessie.

Hoeveel kun je uit bonuswinst opnemen?

5×

Maximaal 5× de ontvangen bonus (Max Release). Uit free spins-winst maximaal 2× de winst. Het VIP Welkomstpakket heeft 3× de bonus.

Wat boven de grens uitkomt, vervalt (pakket punt 8, VIP-pakket punt 5).
BonusGrensMaximaal op te nemen
€200 uit het pakket5×€1.000
€300 winst uit free spins2×€600
€3.000 uit het VIP-pakket3×€9.000

Welke spellen tellen mee voor de inzetvereiste?

100%

Gokkasten tellen volledig mee. Bonus kopen telt 50%, live roulette en blackjack 10%, crash en mines 5%.

Card, virtuele sporten, loterij, krasloten, craps, poker, videopoker, fishing en gameshows tellen voor 0%. Alleen de 3.848 spellen in de categorie Bonus Wager doen mee; bij de crypto bonus heet die groep Bonus wagering (punt 5).

Rekenvoorbeeld bij een inzetvereiste van €3.500: op slots zet je €3.500 in, op live blackjack zou je €35.000 nodig hebben.

Bijdrage aan de inzetvereiste

Gokkasten100%
Bonus kopen50%
Live roulette10%
Blackjack10%
Crash, casual, mines5%
Overige spellen0%
Bron: algemene voorwaarden, bonusbijdrage per spelsoort

Wat gebeurt er als je opneemt terwijl de bonus loopt?

0

Een opnameverzoek vóór of tijdens een actieve bonus laat de bonus en alle bijbehorende winst vervallen.

  1. Maak de x35 af, of annuleer de bonus bewust als je je eigen geld wilt houden.
  2. Controleer onder Mijn bonussen dat er niets meer actief is.
  3. Vraag dan pas de opname aan, vanaf €50.

Hoeveel bonussen mag je tegelijk hebben?

1

Eén actieve bonus tegelijk en één welkomstbonus per apparaat, IP-adres en browser. Eerst speel je met echt geld, daarna met bonusgeld.

  • Stortingsbonussen tellen niet op en gebruik je na elkaar.
  • Per actie krijg je maximaal één promotiebonus per dag.
  • Een bonus komt pas na een ingevuld profiel en een bevestigd e-mailadres (algemene voorwaarden, punt 10).

Gelden voor het VIP Welkomstpakket andere regels?

x40

Ja: minimaal €250 per storting, x40 op het bonusbedrag binnen 7 dagen en maximaal 3× de bonus uit bonuswinst.

Reken het door voor je begint: €1.000 storten bij stap 1 geeft €3.000 bonus (300%) en dus €120.000 inzet in 7 dagen. Er zitten geen free spins in, wel 300.000 Fiches. Meer over de stappen staat bij het VIP programma.

Wat gebeurt er als de 7 dagen om zijn?

7 dagen

Dan vervallen het resterende bonussaldo en alle winst die je ermee maakte. Wat je met je eigen geld won, blijft staan.

  • De teller van de bonus start bij activering (pakket, punt 6).
  • Voor winst uit free spins start hij bij het bijschrijven van de spins (punt 7).
  • Hoe lang de spins zelf geldig zijn, bepaalt de spelaanbieder (algemene voorwaarden, punt 10).
  • Haal je x35 niet in 7 dagen, kies dan een kleinere stap: minder bonus, maar haalbaar.

Heb je een Bananzia bonus code nodig?

geen

Nee. Voor de vier welkomstaanbiedingen vul je geen bonus code in: je kiest het aanbod bij je storting.

  • Er is wel een veld Promotiecode invoeren in het bonusvenster en een onderdeel Code activeren in je profiel.
  • Zulke codes deelt Bananzia zelf uit, bijvoorbeeld als VIP-voordeel (exclusieve promocode-bonussen).
  • Een code kan alleen bij of juist na de registratie werken, één keer bruikbaar zijn of een activatielimiet hebben.
  • De officiële site publiceert geen openbare bonus codes, dus noemen wij er ook geen.

Welke vragen komen verder vaak terug?

6
Telt mijn eigen storting mee in de x35?

In de pakketvoorwaarden niet: daar staat x35 op het bonusbedrag. De algemene voorwaarden noemen een formule met storting plus bonus; bij het pakket geldt de pakkettekst.

Kan ik een actieve bonus annuleren?

Ja, onder Mijn bonussen in je profiel of via support. Het bonussaldo gaat dan naar nul en alle winst daaruit vervalt.

Krijg ik een bonus als er een opname openstaat?

Nee. Zolang een opnameverzoek openstaat, wordt er geen bonus toegekend, en een nog niet geactiveerde bonus vervalt na een opnameverzoek.

Tellen inzetten met bonusgeld mee voor het VIP programma?

Nee. Voor Sterren en VIP-niveaus tellen alleen inzetten en stortingen met echt geld (VIP-voorwaarden, punt 2.3).

Hoe lang zijn free spins geldig?

De geldigheid van de spins zelf hangt af van de spelaanbieder. De winst uit free spins moet je binnen 7 dagen 35 keer inzetten.

Wat ziet Bananzia als bonusmisbruik?

Onder meer inzetten boven €5, grote inzetten om het saldo op te blazen en dan verlagen, op bijna alle roulettegetallen tegelijk inzetten en meerdere accounts. Bonus en winst kunnen dan vervallen.

Verder lezen: de Bananzia casino bonus per stap, de regels van de crypto bonus en wat er bij een uitbetaling met een actieve bonus gebeurt.

Speel met een grens die je vooraf kiest

Gokken kost geld en je kunt verliezen. Speel alleen vanaf 18 jaar, met geld dat je kunt missen, en stel een stortings- of tijdslimiet in voordat je begint. Merk je dat het geen ontspanning meer is, praat er dan over.

Limieten en zelfuitsluiting

Bronnen

  1. Bonusvoorwaarden Casino Welkomstpakket en Casino 1e Welkom
  2. Bonusvoorwaarden VIP Welkomstpakket en Crypto welkomstbonus
  3. Algemene voorwaarden, punten 10 tot 12
  4. VIP-programmavoorwaarden, punt 2.3; bonusvenster en profiel (promotiecode)
Welkomstpakket450% + 620 FSNu meedoen